איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - אהבה וזוגיות - איך להציע נישואין

איך להציע נישואין


להציע נישואין נראה לכאורה דבר פשוט, אבל לא קל להחליט באיזה צורה לעשות זאת. גבר שרוצה להציע נישואין לאישה רוצה שהמאורע יהיה מיוחד ובלתי נשכח, ומחכה לרגע המתאים. אפשר להציע נישואין בדרכים שונות. הנה מספר רעיונות שיעזרו למי שרוצה להציע נישואין:

1. הצעת נישואין לא חייבת להיות עניין גדול מבחינה טכנית או כספית. לפעמים הצעה פשוטה יחסית יכולה להיות מאוד רומנטית ומיוחדת. לדוגמא – אפשר ללכת למקום בו נפגשו בני הזוג בפעם הראשונה, או פשוט לשאול את השאלה הגורלית ברגע שנראה הכי נכון.

2. הצעת נישואין יכולה לעשות באופן אינטימי, או כחלק מחגיגה או מסיבת הפתעה. חשוב שנחליט בהתאם לבן אדם. כל אחד מכיר את בת הזוג שלו, וידע האם היא תעדיף הצעת נישואין שתיעשה בפרטיות, או הצעה באירוע משפחתי או עם חברים.

3. יש אנשים שאוהבים אירועים גדולים, ונשים שיעדיפו הצעות נישואין מושקעות במיוחד. אפשר לחשוב על הרבה רעיונות מיוחדים, כמו לארגן שמטוס יטיס שלט של "התינשאי לי?", להציע נישואין במהלך טיסה, התארחות במלון או כל רעיון אחר שדורש חשיבה, וגם השקעה כספית .

4. לבני זוג בעלי אומץ שאוהבים להצחיק ולהפתיע אחד את השני, יכולה להתאים הצעת נישואין לא קונבנציונלית. אפשר להמציא טיול או אירוע אליו צריכים לנסוע, ואז להפתיע את בת הזוג כשתגלה שהתכניות השתנו. ניתן להציע נישואין "במקרה", כחלק משיר, או באמצעות כל שיטה אחרת שתשעשע ותפתיע את בת הזוג. יש לזכור לעשות הכל ברוח טובה, ורק אם אנו בטוחים שבת הזוג תיקח את העניין בקלות. נישואין זה בכל זאת דבר רציני, ולא נרצה להבהיל או להלחיץ את בת הזוג יותר מדי.

מאת: עוזי


תגיות: זוגיות, נישואין, חתונה, How to propose marriage

מדריכים קשורים:

איך להיפרד מחבר
איך להתגבר על האקס
איך להתגבר על בגידה
איך להשיג חבר\ה
איך למצוא אהבה אמיתית
איך למצוא זוגיות
איך לבחור טבעת נישואין
איך למצוא זוגיות ?
איך למצוא אהבה ?
איך תשפרו את התקשורת בזוגיות
איך להציע נישואין
  • rating: 2.9 based on 512 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports