איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - אהבה וזוגיות - איך להתאהב

איך להתאהב


אהבה היא לא דבר שפשוט להגדיר אותו, אבל כל אחד יודע מתי הוא מרגיש רגשות אל בן הזוג שעימו הוא בקשר. כדי להכיר בן אדם שנוכל להתאהב בו, נרצה לפתח את חיי החברה שלנו ולהכיר כמה שיותר אנשים, כך שיהיה לנו מגוון הזדמנויות ובני זוג פוטנציאליים לבחור ביניהם. יש לזכור כי יש הבדל בין התאהבות ממבט ראשון לאהבה עמוקה שדורשת זמן רב יותר. הנה כמה עצות שיעזרו למצוא בן זוג שנוכל להתאהב בו:

1. גם אם אנחנו רוצים מאוד להכיר בן או בת זוג, כדאי שניתן לעניין זמן. אין טעם לדחוק בעצמנו או באחרים. כמו כן, יש להשקיע זמן בלהכיר אנשים חדשים. צריך סבלנות כדי להכיר אדם ולהבין אם הוא באמת מתאים לנו ואיך אנחנו מרגישים לגביו.

2. אם אנחנו מחבבים מישהו, נרצה לבדוק איזה סימנים הוא או היא עושים לנו. ננסה להבין ולברר אם גם הם מעוניינים.

3. אם התחלנו לצאת עם בן זוג ואנחנו מסתדרים ביחד, עלינו לתת לעצמנו להיפתח כדי להיות מסוגלים להתאהב בבן אדם. קשר עמוק מתפתח בעקבות החלפת חוויות זכרונות ומחשבות אישיות. אם נפתח את עצמנו אחד לשני נעמיק את הקשר, מה שיתרום לאמון ולהתאהבות בין הצדדים.

4. חשוב להאמין באהבה כדי להתאהב. קשה יהיה להתאהב אם אנחנו צינים מדי, או אם קשה לנו לסמוך על אחרים. יש גם להבין שלהתאהב לא אומר שאין מריבות, וויכוחים ובעיות אחרות. קשר אמיתי יתגבר על בעיות אלו ויתחזק עוד יותר לאחר מכן.

5. כדאי שנתאהב באדם בזכות האופי שלו ולא רק בגלל מראה חיצוני. מראה חיצוני יוצר משיכה, אבל כדי שהקשר והאהבה יחזיקו לאורך זמן דרוש משהו יותר עמוק ופחות שטחי.

6. אהבה נוטה לפעמים לאבד מהקסם שלה לאחר כמה זמן אם שני הצדדים לא משקיעים מספיק, ולכן נרצה לתחזק אותה – להזכיר לבן הזוג איך אנחנו מרגישים כלפיו בעזרת מחוות יצירתיות, מתנות או פשוט משפטים ומחמאות שיזכירו לו למה אנחנו איתו או איתה.

מאת: עוזי


תגיות: להתאהב, אהבה, התאהבות, How to fall in love

מדריכים קשורים:

איך להתגבר על לב שבור
איך להשיג חבר\ה
איך לא להתאהב
איך להכיר בני זוג
איך למצוא אהבה אמיתית
איך למצוא זוגיות
איך למצוא אהבה ?
איך למצוא זוגיות ?
איך ליצור פרופיל מנצח באתרי הכרויות?
איך להתאהב
  • rating: 2.8 based on 521 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports