איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - איך לא להתאהב

איך לא להתאהב


קשר רומנטי ואהבה הם עניין שמהווה חלק חשוב בחייהם של רבים. אהבה יכולה להוביל להרבה דברים טובים כשהקשר בין שני הצדדים בריא. במקרים מסוימים נרצה להימנע מלהתאהב, במידה והדבר עלול לגרום לנו או לצד השני נזק. לעיתים לאדם תהיה נטייה הרסנית להתאהב בבן זוג שאינו מתאים לו. יש הרבה סיבות מדוע אדם יעדיף  לא להתאהב. הנה כמה טיפים שיעזרו להימנע מהתאהבות:

1. אם אנחנו מתחילים להרגיש רגשות לאדם שאנו רוצים להימנע מלהיות איתו בקשר רומנטי, הדרך הטובה ביותר תהיה להתרחק ממנו פיזית. אם אנחנו כן נמצאים ליד האדם הספציפי, נרצה להיות מוקפים בחברים כדי שלא נהיה לבד בחברתו.

2. חשוב לא להסתכל לבן אדם בעיניים במידה ואנחנו בקירבתו. יצירת קשר עין באופן שחוזר על עצמו יכולה להיחשב בתור רמז, וכך ליצור עניין וסוג של חיבור ללא מילים בין אנשים. אם נימנע מיצירת קשר עין נבהיר לצד השני שאיננו מעוניינים להיות איתו.

3. דרך טובה להימנע מהתאהבות היא לשוחח עם הצד השני על בני המשפחה, ובן או בת הזוג שלהם. כך השיחה תישאר באזור האפלטוני. הדבר חשוב במיוחד אם מדובר בגבר או אישה נשואים. נזכיר להם את ההתחייבות שלהם או שלנו כדי למנוע התאהבות חד צדדית או הדדית.

4. נשקיע בחיים שלנו בנפרד מהאדם ממנו אנחנו רוצים להתרחק. לא נתערב בחיים שלו או נערב אותו בחיינו. אם נשקיע בחיי החברה שלנו, בעבודה ובתחביבים, נהיה עסוקים ונתרכז בדברים אחרים, וכך נסיח את דעתנו ונוכל להימנע מהתאהבות.

מאת: עוזי


תגיות: להתאהב, אהבה, How not to fall in love

מדריכים קשורים:

איך להתגבר על לב שבור
איך להתאהב
איך להשיג חבר\ה
איך להכיר בני זוג
איך למצוא אהבה אמיתית
איך למצוא זוגיות
איך למצוא אהבה ?
איך למצוא זוגיות ?
איך ליצור פרופיל מנצח באתרי הכרויות?
איך לא להתאהב
  • rating: 2.9 based on 571 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports