איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - הלוואות - איך לקבל הלוואה מחברת כרטיסי האשראי ישראכרט?

איך לקבל הלוואה מחברת כרטיסי האשראי ישראכרט?


תשלובת ישראכרט הקדימה את חברות האשראי האחרות והשיקה בשנת 2009 שירות הלוואות ללקוחות כל הבנקים וכל כרטיסי האשראי.מהלך זה הפך את ההלוואות השונות שמציעה תשלובת ישראכרט לפתוחות עבור הציבור הרחב כולו. בנוסף לכך מספקת ישראכרט הלוואות בתנאים שונים עבור לקוחות המחזיקים בכרטיס האשראי.

מי יכול לקבל הלוואה?

תשלובת ישראכרט היא היחידה להציע הלוואות לא רק למחזיקי כרטיס האשראי. בניגוד לחברות האשראי האחרות המעניקות הלוואות אך ורק למחזיקי הכרטיסים, יכולים לקוחות כל חברות האשראי ולקבל הלוואה מיידית מהחברה. ישראכרט תבקש מידע על מצבו הפיננסי של הלווה, מכיוון שאין לה מידע כזה בנתונים שלה. הריבית במסלול זה תהיה גבוה יותר.

לקוחותיה של ישראכרט זכאים לקבל הלוואות מיידיות באופן מהיר ובתנאים נוחים יותר.

גובה ההלוואה: תשלובת ישראכרט מציעה סכומים שונים עבור לקוחותיה ועבור לווים חיצוניים. הסכום עבור לקוחות חברה מוגבל על פי חוק ל-30,000 ₪, כאשר מגבלה נוספת היא 75% ממסגרת האשראי הלא מנוצלת של כרטיס האשראי.
עבור הלווים שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי של החברה, מציעה החברה הלוואה בסכום מקסימאלי של 40,000 ₪, (מינימום 5,000 ₪). הסכום עשוי להיות מוגבל על ידי הנתונים הפיננסים של הלקוח ודירוג האשראי שלו.

משך זמן ההלוואה: את ההלוואה של לקוחות חברת האשראי ניתן לפרוס על משך של עד ל-24 חודשים, כאשר ככל שתקופת ההחזר ארוכה יותר, עשויה גם הריבית להיות גבוהה יותר. לווים שאינם לקוחות חברת האשראי יכולים לפרוס את תקופת התשלומים ל-36 חודשים ומוגבלים במינימום של 3 חודשים.

קביעת גובה הריבית: הריבית נקבעת על פי ריבית הפריים בתוספת מרווח מסוים התלוי בקריטריונים שונים. עבור לווים שאינם לקוחות תשלובת ישראכרט עשויה הריבית להגיע לגובה של פריים פלוס 10%, זאת בהתאם למאפיינים שונים כגון, ההיסטוריה הפיננסית של הלווה, משך תקופת הלוואה ועוד.

עבור לקוחות של חברת ישראכרט צפויה הריבית להיות נמוכה יותר ולנוע באזור הפריים פלוס 6%, אולם במקרים מסוימים היא עשויה לחצות את סף 10%. הריבית נקבעת בהתאם לקריטריונים כגון, היסטוריית האשראי של הלקוח בחברה, מסגרת האשראי של הלקוח וכרטיס האשראי בו הוא מחזיק.

פירעון מוקדם: לקוחות הבנק יכולים לבצע פירעון מוקדם של ההלוואה בכל שלב בחיי ההלוואה וזאת ללא כל תשלום קנס. כמו כן ניתן לשנות את תנאי התשלום במהלך תקופת ההלוואה.

כיצד ניתן לקבל את ההלוואה? ההלוואות ניתנות באמצעות שיחת טלפון, עבור לקוחות החברה ועבור לווים שאינם לקוחות בחברה. הכספים מגיעים לחשבון הבנק שלושה ימי עסקים מתום מועד העסקה.
.מקורות

הלוואה מחברת כרטיסי אשראי
הלוואות חוץ בנקאיות
הלוואה חוץ בנקאית לעסקים


מאת: אומדיה


תגיות: הלוואה, הלוואות, ישראכרט, כרטיס אשראי, כרטיסי אשראי,

מדריכים קשורים:

איך לקבל הלוואה בשתי דקות
איך מבטלים חיוב בכרטיס אשראי ?
איך לקבל הלוואות עד 10,000 ₪ ?
איך לקחת הלוואה שתוכלו להחזיר
איך לקבל משכנתא?
איך לתכנן את הלוואת המשכנתא?
איך לבחור משכנתא
איך לפתור את תופעת ההלוואות והחובות
איך מקבלים הלוואה
איך מקבלים הלוואה ?
איך לקבל הלוואה מחברת כרטיסי האשראי ישראכרט?
  • rating: 2.8 based on 459 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports