איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - אינטרנט - אירוח אתרים - איך לבחור שירות אחסון ריסלר

איך לבחור שירות אחסון ריסלר


איך נבחר שירות אחסון ריסלר לאתרים שלנו?

אם אתה מעוניין לשנות את הסטטוס שלך מ'מחזיק אתרים באחסון שיתופי' לסטטוס משודרג של 'מנהל אחסון אתרים'- רכוש לך אחסון אתרים ריסיילר וירטואלי. בין אם מדובר במספר אתרים השייכים לך ואתה מחפש חבילת אחסון עבורם ובין אם אתה מעוניין לתת מענה לאתרי הלקוחות שלך- חשבון ריסיילר יתאים לעניין זה.

 

ההבדל במשאבים

בין אחסון אתרים שיתופי ואחסון אתרים ריסיילר קיימים הבדלים רבים, כאשר ההבדל הראשון בא לידי ביטוי בהקצאת המשאבים. בחשבון ריסלר תוכל להקים כמה דומיינים שתרצה, להקצות עבור כל אחד את הנפח המבוקש ובחבילות המשתלמות שקיימות כיום לא קיימת מגבלת תעבורה כך שתוכל ליהנות מהאחסון המשתלם ביותר עבורך ועבור הלקוחות שלך.


ניהול הלקוחות

אחסון אתרים שיתופי מנהל את כל האתרים, בסיסי הנתונים, חשבונות הדוא"ל וכו'... תחת חשבון אחד, לעומת אחסון ריסיילר, בו כל דומיין לרבות בסיס הנתונים, חשבונות הדוא"ל וכו'...מנוהל באופן עצמאי תחת חשבון עצמי משלו ומנותק מחשבונותיהם של לקוחות אחרים.

 

אבטחת מידע- באחסון ריסיילר בטוח יותר

בחשבון אחסון שיתופי, כל האתרים מוחזקים בחשבון אחד, כך שבעת פריצה לחשבון, כל האתרים יהיו תחת סיכון. לעומת חשבון ריסיילר בו לא מוחזקים  כל האתרים יחד ועל כן, פריצה לא תסכן את כל האתרים באותו בחשבון.

 

גיבוי אתרים – גיבוי ושחזור ממוקד

בחשבון אחסון ריסלר ניתן ליהנות ממערך גיבוי RAID אשר מאפשר גיבוי יזום מתוזמן מראש באופן יומי, שבועי או חודשי ובמידת הצורך בעת שחזור נתונים אתר אחד לעולם לא יושפע משיחזורו של אתר אחר. הפעולה נעשית באופן ממוקד לאתר ללא כל הפרעה לאתרים הנוספים בזכות מערך הגיבוי המתקדם.

 

גישה חופשית? לא בחשבון ריסיילר!

בעת שבאחסון אתרים שיתופי הגישה לחשבון היא חופשית לכל האתרים באותו חשבון שיתופי, חשבון ריסיילר יציע לכל אתר גישה בלעדית ומנותקת מיתר האתרים באותו חשבון ריסיילר, כך יוכל לנהל את האתר באופן עצמאי לרבות בסיסי הנתונים, חשבונות הדוא"ל, קבצי האתר וכו'.

חבילות ה-Reseller  מגיעות בשלל קונפיגורציות המתאימות לצרכים השונים ומציעות מס' ממשקי ניהול עבור הלקוח. ניתן לרכוש חבילה על שרת Windows או Linux וכן נפחים שונים אותם ניתן להקצות ללקוח. חשוב לדעת כי אחסון בשיטה זו יכול להיות מנוהל ולא מנוהל ע"י ספקית האחסון והשירות הלא מנוהל לרוב זול משמעותית אך מצריך מעט ידע מוקדם.

 

איך נולדה שיטת האחסון ריסלר?

בתי עסק, חברות וארגונים קטנים מפקידים בידיהם של חברות חיצוניות, אשר הקימו עבורן את אתר האינטנט, את עניין ניהול הרשתות שלהם, כמו גם את תחזוקת האתרים והמערכות. בשל כך, מעוניינות חברות בניית האתרים לכלול את הכלים הדרושים לצורך הטיפול באחסון האתר במקום אחד הזמין ונגיש ללקוח בקלות. חברות אחסון אתרים הבינו כי התופעה הזו מתפשטת ולכן, החלו להציע לאותן חברות בניית אתרים ומנהלי רשתות לשמש כספקי משנה. לצורך העניין החלו חברות ה-hosting להציע חבילות אחסון ריסלר, מחירים נוחים ודילים משתלמים. בנוסף, מעניקות את הכלים הדרושים לניהול ידידותי של אתרים רבים.
מקורות

אחסון אתרים שיתופי
חבילות אחסון ריסלר


מאת: יעקב אהרוני


תגיות: אחסון אתרים ריסיילר, אחסון ריסלר,
איך לבחור שירות אחסון ריסלר
  • rating: 2.8 based on 345 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports