איך
שלח מאמר   |   הוסף למועדפים   |   עמוד ראשי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - אורתופדיה ופיזיותרפיה - איך להפנט מישהו

איך להפנט מישהו


היפנוזה בניגוד למה שכולם חושבים היא מצב שבו המח והגוף נמצאים במצב של הירגעות והמחשבה פתוחה לדברים חיוביים או לדברים שליליים המנוסחים בצורה טובה. זה לא טראנס, מצב שאתה:

לא יכול לשקר

שינה שאי אפשר להתעורר ממנה ללא עזרהיכול להיות שזה בניגוד למה שחשבתם אבל היפנוזה נותנת אפשרות לעזור לעצמך בעצמך.המחשבה התת הכרתית שלך

לפני שנתקדם אני רוצה להבהיר שלא רק שהיפנוזה מצוינת בדרך בה היא מרגיעה אותך ומשיגה את מה שרצית (בטווח הארוך), היא גם נוגעת בכח בלתי יאומן, ותאמין או לא הכח הזה הוא המחשבה התת הכרתית שלך.

המחשבה התת הכרתית כל הזמן יודעת מה קורה עם כל חלק בגוף שלך, בכל רגע ביום. היא מגינה עליך מהשפעות שליליות ושומרת את הכח להאט את קצב הלב שלך וכד'.

המחשבה התת הכרתית מחזיקה את כל המידע שאתה רוצה לדעת על עצמך, או במקרה הזה, של האדם אותו תהפנט.

יש דרכים רבות לדבר עם תת המודע שלך ולגרום לו לדבר אליך חזרה. דרך אחת נקראת: "לוח אווג'ה" (ouja Board), לא זו לא הנפש, רק המחשבה של אלה שמשתמשים בה. דרך אחרת אותה אתאר כאן היא שיטת המטוטלת. טוב, זה הולך ככה:

קודם כל קח טבעת או דסקית וקשור אותה לחוט קצת יותר ארוך מחצי המצח שלך. עכשיו קח דף נייר וצייר עיגול גדול בתוכו. בתוך העיגול צריך לצייר סימן פלוס גדול (+). עכשיו שים את הדף על שולחן. עכשיו, החזק את החוט עם הטבעת או הדסקית ומקם אותה כך שהטבעת נמצאת 2.5 ס"מ מעל הדף והיא מתנדנדת, הטבעת צריכה להיות מעל מרכז הפלוס שמצוייר על הדף.

עכשיו הזז את החוט למעלה ולמטה ואמור לעצמך את המילה "כן". עכשיו הזז את החוט מצד לצד ואמור את המילה "לא".

הזז את החוט בניגוד לכוון השעון ואמור "אני לא יודע". עכשיו סובב את החוט עם כוון השעון ואמור "אני לא רוצה לומר". עכשיו תחזיק את החוט מעל מרכז הפלוס ותשאל את עצמך שאלות ואז חכה שהטבעת תזוז בכוון התשובה (כן, לא, אני לא יודע, אני לא רוצה לומר), בקרוב להפתעתך, היא תענה על שאלות כמו כלום... תן למטוטלת לענות ואל תנסה להזיז אותה בעצמך, אם תנסה אף פעם לא תקבל תשובה. תן לתשובה לבוא אליך.איך לגרום להיפנוזה?עכשיו כשאתה יודע איך לדבר לתת המודע שלך, אני אסביר לך איך לכוון משהו להיפנוזה מהופנט, שים לב שאי אפשר לגרום למשהו להיות מהופנט והוא חייב לרצות להיות מהופנט כדי שתצליח להפנט אותו.

האיש שתרצה להפנט צריך לשכב או לשבת בתנוחה נוחה, רגוע ובזמן שאף אחד לא יפריע לכם.

אמור את הדברים הבאים, או משהו דומה לזה, בקול רגוע ומונוטוני, לא בקול מצווה,

שים לב: הדלק נר ושים אותו במקום שניתן לראותו בקלות.

"קח נשימה עמוקה עם האף ועצור אותה למשך שמונה שניות. עכשיו הוצא את כל האוויר מהפה באיטיות. המשך לנשום נשימות עמוקות, לשאוף מהאף ולנשוף מהפה באיטיות.מתח את כל השירים בגוף ושחרר אותם לאט לאט בספירה מ-10 ל-1, השרירים שלך מאוד משוחררים עכשיו. עכשיו תן מבט קצר מאוד בנר. אתה חש יותר ויותר רגוע ושלו, להבת הנר רגועה וזוהרת.

כשתסתכל על הנר אני אספור ממאה למטה וכשאספור אתה תרגיש שעניך מעשות יותר ויותר רגועות ועייפות מרגע לרגע. עכשיו ספור ממאה למטה וכל עשר מספרים אמור: כשאגיע ל: Xx תרגיש שהעניים שלך יותר ויותר עייפות אמור למהופנט שהוא יכול לעצום את עניו ברגע שירגיש צורך.

אם העניים של האדם לא נעצמות כשאתה מגיע לחמישים אמור במקום "תרגיש שהעניים שלך..." "אתה מרגיש שהעניים שלך..." .

כשהעניים שלו נסגרות אמור את הדברים הבאים: כשאתה שוכב (או יושב) כאן עם העניים סגורות בנוחות אתה מוצא את עצמך נרגע יותר ויותר עם כל נשימה ורגע שעובר.

אתה מרגיש רגוע נעים ומאושר ולכן אתה נותן בשמחה מקום להרגשה הנפלאה. דמיין את עצמך על ענן, נח ורגוע ובריזה קלה מלטפת את גופך אתה מרגיש שמדגדג לך לאורך הגוף, בתוך ומחוץ לאצבעות שלך, התחושה נעה לאורך גופך עם מרקמה הרך, האווירה רגועה ולראות את הרגיעה מרגיע אותך לגמרי.

הדגדוגים נעים באיטיות ובעדינות במעלה הרגליים שלך, ומרגיעות אותן, גורמות להן להיות חמות וכבדות, ההירגעות מרגישה טוב מאוד, אתה מרגיש כל כך טוב להירגע ולהרפות. הדגדוג ממשיך את מסעו לעבר מערכת העצבים שלך, אתה מרגיש שהבטן שלך מאוד רגועה עכשיו זה מגיע באיטיות לעבר החזה שלך, עושה את הנשימות שלך מאוד רגועות. ההרגשה מגיעה לזרועות שלך ולכתפיים שלך ועושה גם את הזרועות שלך כבדות ורגועות. אתה מודע להירגעות הכללית שאתה חווה ואתה נותן לזה להמשיך, זה טוב ורגוע, עכשיו הדגדוג מגיע לפניך ולראשך, מרגיע את הפה שלך את הצוואר ואת שרירי הפנים, גורם לדאגותיך וצרותיך לצוף הלאה, הלאה אל השמים הכחולים שבהם אתה שט מאושר על ענן."

אם האדם לא מגיב או שאתה חושב שהוא הלך לישון אמור "כל הזמן התרכז בקול שלי והתעלם מכל קול אחר למרות שהקולות האחרים קיימים הם רק עוזרים לך להירגע" המהופנט אמור להשמיע בקרוב אנחה כאילו הוא נרגע ופניו אמורות להראות כאילו הן מפוסלות וחסרות הבעה. עכשיו אמור:

"אתה מוצא את עצמך עכשיו במסדרון רגוע ונחמד, כשאני אספור מ-10 ל-1 אתה תדמיין את עצמך הולך קדימה במסדרון וכשאגיע לאחד אתה תמצא את עצמך איפה שאתה רוצה להיות במצב הכרתי גבוה יותר" ספור מ-10 ל-1 ועשה זאת בין 3 ל-4 פעמים, עכשיו כדי לבדוק האם האדם אכן מהופנט אמור:

"אתה מרגיש תחושה מאוד מוזרה ביד (היד שבה האדם כותב), התחושה מתחילה באצבעות ובאיטיות עולה למעלה, כשהיא עולה למעלה היד שלך נהיית יותר ויותר קלה, עוד מעט היא תהיה כל כך קלה עד ש... נעשית קלה יותר ויותר עם כל נשימה וכל רגע שעובר."

האצבע של האיש צריכה לרעוד ולעבור במעלה הזרוע שלו.

עכשיו האדם נמצא במצב של היפנוזה, בפעם הראשונה שאתה מהפנט את האדם אמור לו דברים טובים כמו "מחר אתה תרגיש מצוין" או "בכל יום בכל מצב אתה תמצא את עצמך מרגיש טוב יותר ויותר" וכל מיני דברים כאלה. ככל שתהפנט את האדם יותר פעמים כך הוא יהיה יותר עמוק בתוך ההיפנוזה.מה לעשות תחת השפעה של היפנוזה?כשאתה מחזיק משהו תחת השפעה של היפנוזה צריך לנסח את הדברים שאתה אומר בזהירות כדי להגיע לתוצאה הרצויה, אתה לא יכול סתם להגיד... "תוריד את הבגדים ותזיין את הכרית"

לא, זה לא יגרום לאדם לעשות את מה שאתה רוצה, צריך להגיד משהו כמו:

"אתה מוצא את עצמך בבית, בחדר שלך, ואתה צריך להתקלח (תאר בצורה חיה את החדר של האדם ותאר מה קורה) אתה מתחיל לפשוט את הבגדים שלך..." עכשיו זה לא כל כך פשוט, אתה צריך להכיר את הבית של האיש את החדר שלו ואת המקלחת שלו ולתאר את הדברים בצורה חיה וטובה, האיש צריך להיות עמוק בתוך היפנוזה כדי לעשות את הדברים הללו, אני מציע לך לנסות קצת יותר לפני שאתה מנסה לעשות דברים כאלההתעוררות

ההתעוררות היא מאוד קלה, רק אמור "כשאספור מ-1 עד 5 אתה תמצא את עצמך מתעורר לאט לאט יותר חי כשתתעורר אתה תמצא את עצמך פעיל לגמרי, ער ורענן מבחינה נפשית וגופנית, ותזכור את ההרגשה הנפלאה שהביאה לך ההיפנוזה, ההתעוררות מרגישה כמו הוולדות מחדש הרגשת חוסן והרגשה מצוינת זכור שבפעם הבאה שתהיה בהיפנוזה תרגיש יותר טוב ותכנס יותר ויותר עמוק לתוך ההיפנוזה.

1- אתה מרגיש זרמי אנרגיה בגפיים שלך

2- אתה מתחיל לנשום עמוק

3- אתה מתחיל לזוז יותר ויותר ועניך נפתחות ומביאות אותך להכרה מלאה

4- אתה מתעורר יותר ויותר

5- אתה ער ואתה מרגיש מצויןזהו עכשיו אתה יודע יותר טוב להפנט את עצמך ומשהו אחר, תלמד יותר כשתתנסה

אני לא אחראי לכל נזק שייגרם למי שמשתמש במדריך הזה!!
מאת: ג'ק הרקנס


תגיות: הפנוט, בריאות, עזרה, מדריך, מספרים, תרגילים,

מדריכים קשורים:

איך לבצע ניוד מספרים
איך ללמוד דרך מדריכים לפוטושופ בחינם
איך לטפח ציפורניים ?
איך ואיפה כדאי לבקר בפריז שבצרפת
איך משתמשים בחוט דנטאלי ?
איך לשמור על עור התינוק
איך לגדל את המלפפון?
איך דירות השקעה ישלמו את הדיור המוגן ? - מדריך לרכישת דירה
איך לבחור מזרון לשינה מושלמת – המדריך המלא!
איך תשתמשי בשמן עיסוי לתינוק
איך להפנט מישהו
  • rating: 2.9 based on 333 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      מדריכי וידאו אחרונים      How To Video Guides