איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - ספורט וכושר - חדר כושר ואירובי - איך להתמיד בחדר כושר

איך להתמיד בחדר כושרפעילות גופנית היא דבר חשוב, ואם נרשמנו לחדר כושר כדtי שנתמיד בכך. לא לכולם קל ללכת לחדר כושר לאורך זמן, במיוחד כשזה אינו הרגל או אימון לא הם רגילים. דבר זה דורש משמעת עצמית, כמו בכל תחום בו אנו רוצים להשתפר. הנה מספר צעדים שיעזרו לנו להתמיד בחדר כושר:

1. אימון בחדר כושר צריך להיות חלק ממטרה כלשהיא. האם אנחנו רוצים להתאמן כדי להרזות? או אולי כדי להיות שריריים יותר? סוג האימון תלוי במטרה שלנו. אם נקבע מטרה קבועה מראש, נהיה יותר מודעים לסיבה בגללה אנחנו הולכים לחדר כושר, ונשאף להגיע לתוצאה הרצויה. הדבר יתרום לבריאותנו, שזו כבר מטרה טובה.

2. כל אחד צריך למצוא את הזמן המתאים לו לאימון בחדר כושר. כדאי ללכת לחדר הכושר בזמן שנוח לנו, כדי שלא נהיה לחוצים בזמן, ונהנה מהפעילות הגופנית בזמן הפנוי. חלק אוהבים להתאמן מוקדם בבוקר, ואחרים ימצאו שמתאים להם יותר לעשות כושר דווקא בערב.

3. מי שמתחיל באימון בחדר כושר, כדאי שיהיו לו ציפיות מציאותיות. ציפיות גבוהות מדי עלולות לגרום לאדם להיכנע מוקדם אל מול האתגר הקשה שהטיל על עצמו. מטרות הגיוניות שאנחנו יכולים להשיג תוך זמן קצר יעזרו לנו להשתפר, כאשר ברקע נציב גם מטרה ארוכת טווח.

4. כדי להשיג את המקסימום מחדר הכושר, אפשר לגוון את הפעילויות במכשירי הכושר השונים. כך נהנה וגם נעבוד על יותר שרירים בגוף.

5. חלק מהאנשים יעדיפו ללכת לחדר כושר יחד עם חבר או חברה. זוהי יכולה להיות פעילות חברתית מהנה ובריאותית. חבר קרוב יוכל לעזור לנו. נתמוך אחד בשני – כל אחד יוודא שהשני מגיע לחדר הכושר, ולא יסכים לתירוצים ולהברזות.

6. מי שרוצה לקחת את עניין חדר הכושר ברצינות, יכול להתייעץ גם עם מאמן כושר. מאמן יכול לתת דגשים חשובים, להמליץ על תזונה בריאה ולקבוע תכנית אימונים אישית שתעזור למתאמן להשיג את המטרה שלו בדרך היעילה ביותר.


מאת: עוזי


תגיות: ספורט, כושר, חדר כושר, פעילות גופנית, How to persevere in the gym

מדריכים קשורים:

איך לעשות קוביות בבטן
איך להתאמן בחדר כושר
איך להשיג קוביות בבטן ?
איך לבחור נעלי ריצה לנשים?
איך מתאוששים מפציעה ספורטיבית במהירות?
איך להתמיד בחדר כושר
  • rating: 2.7 based on 440 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports