איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - אהבה וזוגיות - איך להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין

איך להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין 

לשקם במהרה את הנזקים

לא מעט אתגרים מציבים חיי הנישואין, אך נראה כי לעתים מעבר לאתגרים לגיטימיים, אם אפשר להגדיר אותם כך, צריך אחד מבני הזוג להתמודד עם מצב לא נעים של בגידות בחיי הנישואין. מדובר בסוגיה לא פשוטה שיכולה להפוך את חייו של אחד מבני הזוג למערבולת של רגשות ולהביא למצבים של חוסר ודאות ותסכול. עבור זוגות רבים בישראל שחוו מקרים של בגידות הרי שעומדת לפניהם צומת דרכים שהיו שמחים אם לא היו מגיעים אליה כלל. בחירה קלה לגבי המשך הדרך באותה צומת יכולה להיות פרידה. אך נראה כי במקרים רבים יש בסיס חיובי שעליו מושתתים הנישואין ולכן חשוב מאוד לנסות ולעשות הכול בכדי לשקם את הנזקים במהרה ולצאת לדרך חדשה ע"י יצירת אמון וכיבוד מי שנחשב לשותף אמיתי לחיים.

 

ללמוד כיצד לא לחזור על טעות כואבת כל כך

יש לא מעט משקעים שיכולים להקשות על החיים ההרמוניים שכולנו מבקשים לעצמנו. מאחר ואף אחד מאתנו לא מושלם הרי שאנו עושים טעויות שלעתים המשמעות שלהן קריטית עבור האנשים שסובבים אותנו. ניתן לראות כיצד מי שלא מטפל נכונה בנושא חשוב כל כך כמו בגידות בחיי הנישואין יכול אולי לשקם את יחסיו בצורה מסוימת אך הדבר יהיה זמני ובכך יישאר הסיכוי לחזרה כואבת על טעויות העבר. טיפול זוגי ממוקד שמעניקה היועצת דליה שוורץ נוגע בעדינות בנקודות השליליות של בגידה והפרת אמון. זאת בכדי שניתן יהיה לעמוד על גודל הנזק שיוצרת בגידה ובכדי שניתן יהיה להבין עד כמה חייבים להימנע מפגיעה כואבת כל כך בבן או בבת הזוג.

 

כבוד הדדי הוא אבן היסוד של כל זוגיות

גם כשאנו פוגשים לפתע אדם זר ברחוב אנו מאוד לא רוצים לראות כיצד הוא לא מכבד אותנו. כבוד הוא דבר חשוב עבור כל אדם ולכן אפשר לראות כיצד פגיעה בכבודנו היא בעלת השלכות מרחיקות לכת. ברגע שמדובר בפגיעה מצדו של אדם קרוב כל כך שלגביו אנו בטוחים באהבתו הרי שהדבר קשה בצורה כפולה ומכופלת. קיום כל מערכת זוגית, ובמיוחד אצל זוגות נשואים, חייבת להיות מושתתת על כבוד הדדי אמיתי. רק כך יכולים בני הזוג למנוע מצבים כואבים כמו בגידות בחיי הנישואין מאחר והם מבינים שהדבר לא מכבד אף אחד מהם. בני זוג שמבינים עד כמה כבוד הדדי הוא דבר חשוב אינם עוסקים רק באקטים של נימוס וכד' אלא שהם מבינים את הרגשות של שותפם לחיים ופועלים לפיהם.

 


 

 

 
מקורות

טיפול זוגי


מאת:


תגיות: ייעוץ זוגי, טיפול זוגי,

מדריכים קשורים:

איך להפתיע את בן או בת הזוג בחוויה ייחודית ולרענן את הזוגיות?
איך לדעת מהם 4 הדברים החשובים בזוגיות?
איך תשפרו את התקשורת בזוגיות
איך להבין שהאח הגדול מסתובב לכם בבית
איך לתחזק את הזוגיות ?
איך תשפרו את הזוגיות שלכם?
איך מתקבלים אל קורס ייעוץ זוגי
איך לתת לזוגיות ללבלב?
איך מתנהל ייעוץ זוגי
איך לרכוש מקצוע שיספק גם רגשית וגם כלכלית?
איך להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין
  • rating: 2.5 based on 223 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports