איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - אהבה וזוגיות - איך לצאת בשלום כשמדובר במתנות לחגים?

איך לצאת בשלום כשמדובר במתנות לחגים?שוב הסתבכתם עם מתנות לחגים ?

מבין מתנות ליומולדת, ליום הנישואין, ליום המשפחה, ליום האהבה, למתנות הספציפיות לאירועים מיוחדים, נכנסים גם ה מתנות לחגים. רבים חשים לעומתם בילבול: מה המעמד של מתנות לחגים ? עד כמה הם חשובים, כמה יש להשקיע בהם, האם זה צריך להיות משהו ייחודי או שמתאים משהו סימלי וכללי? ננסה לעזור לכם מעט עם דילמת המתנות לחגים.

מתנות לחגים - אז מאיפה מתחילים?

התשובות הן מן הסתם אינן חד משמעיות. דין מתנות לחגים אינו כדין מתנת יום הולדת, אך הוא תלוי במידה רבה למי אתם מעניקים את המתנה, מה היה טיב יחסיכם השנה, האם לחג יש משמעות מיוחדת עבורו, האם הוא מארח את ארוחת החג, האם מתנות לחגים יכולים לשמש עבורכם פלטפורמה להעביר לו מסר כלשהו שעל ליבכם? לעיתים, מתנות לחגים יכולים לשמש לנו הזדמנת להודות לאדם שעזר לנו השנה ולהוקיר אותו. אם הוא עומד בפני לימודים, נסיעה לחו"ל או כל דבר משמעותי אחר, נסו להתאים את ה מתנות לחגים לאותו עניין, מה שיראה על מקוריותכם ותשומת הלב שהענקתם לבחירה.

אם אתם מעניקים מתנות לחגים לקבוצה של אנשים, לדוגמה, לחברים במשרד או לסטודנטים בכיתה, אפשר וגם רצוי להעניק את אותם מתנות לחגים לכולם. מדובר מן הסתם במשהו סמלי, כאשר ניתן לשחק קצת עם הצורה אך לא לבחור במוצר שונה לכל אחד. 

כאשר מדובר בבני משפחה, העניין שונה לחלוטין. היו קשובים במשך השנה, האם מישהו הזכיר שהיה רוצה דבר מה שיכול להתאים לכם כ מתנות לחגים ? אמא תמיד אוהבת קרמים אך השנה החלה לפתח תחביב של ציור? עצרו לפני שאתם בוחרים במתנות לחגים מתבקשות ומובנות מאליהן. כאשר מדובר בבני זוג – זו אכן דילמה קשה. מצופה מאתנו להביא משהו יחודי אך קשה לחשוב על מתנות לחגים בתוך כל הענקת המתנות הזוגית שנמשכת לאורך השנה. אל תשתוללו עם המחיר. שוב, עדיף לתת משהו סמלי תוך הקדשת תומת לב לנטיותיו של בן הזוג.

לסיום, מתנות לחגים יכולות להיות סמליות, וכדאי שיותאמו לאדם ולאירוע. וכך תיצלחו את החג בשלום.

חגים שמחים לכולם!מקורות

מתנות לחגים


מאת: יונתן


תגיות: מתנות לחגים,
איך לצאת בשלום כשמדובר במתנות לחגים?
  • rating: 2.8 based on 341 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports