איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - יחסים - אהבה וזוגיות - איך מחליפים מתנות סטנדרטיות לשוברי מתנה?

איך מחליפים מתנות סטנדרטיות לשוברי מתנה?


לאחרונה, המונח שוברים עובד חזק מאד בארץ ישראל. האופציות הקשורות לתחום של שוברים בלתי מוגבלות. אלה יכולים להיות שוברי הנחה, או לחילופין שוברים, שבהחלט עושים לקופונים במקומות לקופונים, או שוברים לרכישת מוצרים בהוזלה, או אולי שוברי מתנה במגוון מקומות אחרים.

שוברים המשמשים כתווי שי מקובלים ביותר, והם נחשבים למתנה מועדפת שוועדי עובדים נותנים לעובדיהם בתקופות החגים.

שובר מתנה, שהוא אהוב ביותר אצל הרבה אזרחים בארצנו, הוא שובר מתנה למכוני ספא. שוברי מתנה לחבילות ספא, אהובים בקרב בני זוג אשר כל הזמן מחפשים לצאת לחופשה זוגית לא יקרה וחלומית. אלו שוברים שנחטפים בכמויות בתקופות החגים ובקיץ.

שוברי מתנה כמתנה ודברים אחרים

אנחנו חיים בימים של שוברים. ניתן למצוא כ"כ הרבה סוגים של שוברים, שקשה מאד שלא להתבלבל כשאנו שומעים על המושג שוברים, אם הכוונה לשוברי מתנה, לשוברי הנחה או לקופונים שאנו מקבלים בדואר. שוברים יכולים להיות אותם שוברים בעיתונות היומית, המוצעים כחלק ממסע פרסום של חברות ומותגים שונים.

הגלישה ברשת, של אנשים לא מעטים, בכול קבוצות הגיל ומכל המגזרים, הפכו את הנושא של רכישה של שוברים, לנושא פופולארי מאד, ואין מי שלא נשבה בקסם, הן של חיפוש שוברי הנחה וגם של קנייה של השוברים.

שוברים שמאד נפוצים היום, אלה שוברים של מקומות המציעים דילים בכול שעות היממה. שוברים הזוכים לביקוש מכובד, אלו שוברים של המבצעים המוכרים, המציעים שובר פלוס שובר, שבו אתן ואתם מקבלים שובר אחד אחר, על כל שובר שאתם רוכשים במסגרת המבצעים השונים המוצעים באינטרנט ובעיתונים.

שובר מתנה לאירוע, יש יותר טוב מזה?

שובר מתנה לאירוע כתחליף של מתנה, זהו מנהג חדש שפיתחנו בארץ.

ללא ספק, שמקוריות נתפסת לאחת התכונות החזקות שלנו, בכול מה שקשור במתן מתנות.

בארצנו, קיימת במציאות ההבנה שתחום השוברים השתרש עמוק בקרבנו, ואם יכולים להפוך את ההרגל של קניית שוברים הן למשהו פרקטי ויעיל, כמו פתרון מעולה לסוגיה הנצחית של "מה מביאים מתנה לחתונה?", אז בעצם עדיין יותר מהנה.

רבים, שאינם יודעים מה להעניק לזוג הנישא ביום חתונתו, מחליטים שדווקא שוברים של ספא אחרי החתונה, אפשר להיות מתנה נפלאה, או לחילופין אף שובר הנחה של 70% לסיר לחץ משוכלל, בהחלט יכול להיות מתנה נהדרת.

מה שמעניין, שיש הרבה זוגות, שאפילו לא ממש כועסים כשהם מקבלים שוברי מתנה לחתונתם. דבר זה אפילו פותר להם בעיה עתידית. כי הם יודעים בדיוק מה הינם יתנו מתנה באירוע הלא רחוק של מי שהביא להם מתנה לחתונה, שובר הנחה של 60% לשמיכה זוגית לחורף.
מקורות

שוברים
קופונים


מאת: קופירייטינג פלוס


תגיות: שוברים, שוברי מתנה, שובר מתנה, קופונים, קופון,

מדריכים קשורים:

איך לרכוש חופשה זולה לאילת?
איך מחליפים מתנות סטנדרטיות לשוברי מתנה?
  • rating: 2.7 based on 365 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports