איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - ספורט וכושר - ספורט וכושר כללי - איך מטפלים ומתחזקים אופניים חשמליות

איך מטפלים ומתחזקים אופניים חשמליות


אנשים רבים כיום בוחרים להשתמש באופניים חשמליות ככלי תחבורה ביום יום. אין ספק כי אופניים חשמליות הינן כלי תחבורה יעיל, טוב חסכוני וירוק. כיום תוכלו לקנות אופניים חשמליות גם כאלו מתקפלות כך שתוכלו לסחוב אותם אל הרכבת ולאחר מכן להרכיב אותם ולרכב להנאתכם אל מקום העבודה שלכם.

אין ספק כי אופניים חשמליות הן פתרון יעיל כיום לבעיית הפקקים ועומסי התנועה בבקרים וכמובן לאלו מכם שרוצים לחסוך בדלק. בסופו של דבר מדובר בהשקעה של כמה אלפי שקלים שיכולה להוכיח את עצמה היטב כל שנה בכסף לדוגמא שתחסכו על דלק או נסיעה במספר אמצעי תחבורה ציבוריים.

איך בכלל מתחזקים אופניים חשמליות?

אופניים חשמליות לא דורשות תחזוקה מיוחדת כל כך אולם יש דברים שמומלץ לעשות על מנת למנוע בלאי בהם, לא מדובר בצעדים מאוד מסובכים אל בצעדי תפעול פשוטים שיוכלו למנוע נזקים לאחר מכן. ראשית כאשר אתם רוכבים בפעם הראשונה יש לטעון את סוללת האופניים למשך מספר שעות.

לאחר מכן כאשר אתם רוכבים יש לפרוק את הסוללה של האופניים עד תומה וככה להמשיך בכל רכיבה ורק לאחר מכן לטעון אותה. בצורה הזאת תוכלו אתם בעצמכם לגרום לאורך חיי סוללה גדול יותר. בנוסף מאוד, לא מומלץ לדוגמא לרכב על האופניים בגשם, שכן כך יכולים להינזק הרכיבים האלקטרוניים שלהם.

כמו כן, כאשר אתם מעוניינים להאט או לבלום את האופניים לגמרי מומלץ לעשות זאת גם כן באמצעות הבלם האחורי וגם הבלם הקדמי על מנת למנוע שחיקה של אחד מהם על חשבון האחר. תנסו גם כן לא לחשוף את האופניים לחום כבד ותדאגו לבדוק את לחץ האוויר בצמיגים של האופניים.

אפשר לתקן אופניים חשמליים?

בדיוק כמו שכלי רכב מתקלקל גם אם רכיב כלשהו באופניים מתקלקל תוכלו כמובן לתקנו בכל מקום שמתמחה באופניים חשמליות. אם מדובר בנזק רציני ויש לכם ביטוח על האופניים תוכלו לפנות לחברת הביטוח שתסייע לכם בתיקון הבעיה ולחילופין רכישה של רכיבים חדשים שיסייעו לכם בהמשך רכיבה שוטפת על האופניים החשמליות.
מקורות

אופניים חשמליות
אופניים חשמליים


מאת: ירון ברזילי


תגיות: אופניים חשמליים, אופניים חשמליות,
איך מטפלים ומתחזקים אופניים חשמליות
  • rating: 2.7 based on 511 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports