איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - פיננסים ועסקים - הלוואות - איך לקבל הלוואה בשתי דקות

איך לקבל הלוואה בשתי דקות


אם יש לכם כרטיס אשראי הלוואה דרך הטלפון אפשרית בהחלט. הלוואות דרך הטלפון הפכו לדבר שגרתי ונפוץ.


הלוואה זו נקראת הלוואה חוץ בנקאית ואינה קשורה לחשבון הבנק שלכם למרות הקשר הישיר שבין חברת האשראי לבנק. למרות שכרטיס האשראי ניתן דרך הבנק, חל איסור על חברות האשראי לקבל מידע אודות חשבונכם בבנק, וההלוואה תינתן על סמך  המסגרת שבכרטיס האשראי וההחזרים החודשיים של ההלוואה החודשי ירדו דרך כרטיס האשראי. לחברת האשראי פרמטרים נוספים לבדוק אם אתם זכאים להלוואה מבחינתם.

סוגי ההלוואות דרך כרטיס האשראי

למעט ההלוואה הרגילה שכולנו מכירים – שבה מלווים סכום כלשהו המופקד לחשבון הבנק שלכם, וההחזרים נגבים מחשבונכם מידי חודש – ובמקרה הזה דרך כרטיס האשראי, יש עוד סוג של הלוואה הנקראת "הלוואה מגולגלת".


הלוואה מגולגלת הינה העברת חלק מסכום החיוב החודשי בכרטיס האשראי לחודש הבא. ז"א, אם החיוב החודשי שלכם "גדול" ואין לכם מספיק אשראי בבנק או שבאותו חודש לא מתאים לכם שסכום החיוב יהיה גדול מהרגיל, תוכלו לדחות חלק מהחיוב החודשי לחודש הבא, והסכום שהעברתם יצורף לסכום החיוב בחודש שלאחר מכן (כמובן בתוספת ריבית)   
ההלוואות בכרטיסי האשראי מוגבלות. ניתן לקבל סכום של עד 30,000 ₪ וההחזרים החודשיים יהיו עד 36 תשלומים.

לאחר שתבקשו את ההלוואה מחברת האשראי (באמצעות הטלפון או באמצעות התחברות לאתר האינטרנט שלהם) תבדוק חברת האשראי את "עברכם".


תתבקשו לענות על מספר שאלות על מנת לספק נתונים לחברת האשראי על מנת שיוכלו לברר כי אינכם "בעייתיים". חברות האשראי בודקות אם היו לכם בעיות תשלום בזמן שהיה בידכם כרטיס אשראי. חברת האשראי לא תתן הלוואה לבעלי כרטיס חדש למשל, מאחר ואין בידם מידע על עברכם ואין להם על מה להסתמך, כמו כן בעלי כרטיסים מקומיים, כרטיסי סטודנטים או כרטיסים אשר חיוביהם מוגבלים לסכומים קטנים חברת האשראי לא יקחו סיכון ולא יאשר ההלוואה. אך אם הכרטיס אינו כרטיס מקומי ובמשך שנים הנכם רוכשים באמצעות כרטיס האשראי בסכומים גדולים המכובדים על ידי הבנק, סביר להניח שתאושר ההלוואה.גובה הריבית שהנכם משלמים על הלוואות בכרטיס אשראי משתנה מכרטיס לכרטיס ומהלוואה אחת למשנה.

חברות האשראי לא ממהרות לתת הלוואות, לכן לרב הריבית תהיה גבוהה, הריבית תקבע בהתאם לסכום ההלוואה ובהתאם לרמת הסיכון שלוקחת החברה במתן ההלוואה. טווח הריבית משתנה בין פריים + 1.5% ועד פריים + 7.5%.

בכדי לקחת הלוואה בריבית נמוכה נסו להתמקח עם חברת האשראי, אך הסיכויים כי ישנו את החלטתם הינם קטנים, או לחלופין לקחת הלוואה מחברה אחרת שבה אתם מוכרים זמן רב ועברכם "נקי" ז"א שעמדתם בתשלומים ולא היו לכם בעיות כלשהם עם אותה חברה.
מקורות

הלוואות
הלוואות חוץ בנקאיות


מאת: צח


תגיות: הלוואות, הלוואה, הלוואות חוץ בנקאיות,

מדריכים קשורים:

איך לקבל הלוואה מחברת כרטיסי האשראי ישראכרט?
איך לקבל הלוואות עד 10,000 ₪ ?
איך לקחת הלוואה שתוכלו להחזיר
איך לקבל משכנתא?
איך לתכנן את הלוואת המשכנתא?
איך לבחור משכנתא
איך לפתור את תופעת ההלוואות והחובות
איך מקבלים הלוואה
איך מקבלים הלוואה ?
איך בוחרים הלוואה מתאימה?
איך לקבל הלוואה בשתי דקות
  • rating: 2.8 based on 509 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports