איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - הורות - אימוץ ופונדקאות - חדוות ההורות

חדוות ההורות


לעיתים קרובות, אנשים שאין להם ילדים מסתכלים כמעט ברחמים על הורים, ובמיוחד על הורים לילדים קטנים. הרי הם מקבלים כל הזמן טלפונים מהגננת, צריכים לרוץ לחוג כזה ולסדנא כזו, הם לא יכולים לצאת לחופשה מתי שמתחשק להם ועוד הגבלות אלו ואחרות. לעומת זאת,  את היתרונות העצומים של ההורות קשה יותר לראות מעבר לאי הנוחות.

הקשר המופלא עם הילדים                              

לפני שאנשים הופכים להיות הורים, קשה להם לראות את ההבדל בין הילד שלהם לילד אחר. ההבדל העיקרי נעוץ בהיכרות המעמיקה עם הילדים הפרטיים, והיכולת לזהות מה מציק להם, מה משמח אותם מה מעצבן אותם ולמה. התפקיד של ההורים הוא לעזור לילדים למצוא את הדרך הנכונה בחיים – תפקיד קשה על כל הדעות, אך לצדו פרס שאין משהו שמשתווה לו – האהבה וההערכה של הילדים. הילדים אוהבים את ההורים שלהם ואומרים להם זאת בכל הזדמנות. כל חיוך שלהם, כל הודעה באהבה הופכים את כל ההשקעה לכדאית.

לחוות את החיים מחדש

האם אתם זוכרים את הפעם הראשונה שבה שיחקתם עם בלון? האם אתם זוכרים את הפעם הראשונה בסופרלנד? החוויות הללו הופכות להיות כל כך "רגילות" עבור האדם המבוגר, עד שהן מפסיקות לרגש אותו. לא כך הוא הדבר עם ילדים – קל מאוד לרגש ולהפתיע אותם. דברים קטנטנים כמו בלון, עפיפון, קינוח חדש, בועות סבון – כל אלו יובילו לפרץ אדיר של שמחה. שמחה שאנו, המבוגרים, כבר לא מרגישים. השמחה וההתרגשות של הילדים מכניסים גם בהורים שלהם קצת מאותה התרגשות ראשונית שבפגישה עם דברים חדשים.

השקעה בילדים היא השקעה בעתיד

מעבר לאושר האינסופי שבהורות עצמה, הילדים הם העתיד, וזהו איננו ביטוי שגור אלא האמת לאמיתה. התנופה, השינוי, ההתקדמות מאז ומעולם הגיעו מהאנשים הצעירים, מהדור החדש שרצה חיים טובים יותר. ככל שאדם מתבגר יותר, יש לו פחות מוטיבציה, ולעיתים קרובות גם פחות סיבות, לחפש את השינוי לטובה.

מעבר לזאת, אחת הדאגות הגדולות ביותר של כל מדינה היא בעניין מקור תשלומי הפנסיה. יש לזכור שהכוח היצרני, העובד, כלומר האנשים הצעירים, הם שמממנים את הפנסיות של המבוגרים, ומאפשרים להם להזדקן בכבוד. ככל שיהיו פחות אנשים צעירים במדינה, כן המבוגרים ייפגעו, שכן לא יהיה מי שיחזיק אותם כלכלית. במילים אחרות, הצעירים הם העוצמה של המדינה, וככל שיש פחות ילדים במדינה, כן עוצמת המדינה נחלשת בטווח הארוך.

לסיכום, ניתן  אכן לומר כי ההורות איננה דבר פשוט. מצד אחד, היא מצריכה מההורים ויתורים רבים, ומצד שני היא נושאת בחובה פרסים יקרי ערך – אהבת הילדים, שמחת החיים שלהם וחיזוק המשפחה והחברה בכללותה בטווח הארוך.

המטרה של חברת חיים חדשים היא להגשים לכם את החלום, ולעזור לכם להפוך להורים. 
מקורות

חיים חדשים-פונדקאות תמר וסיגל בע"מ


מאת: פיטוסי מרדכי


תגיות: פונדקאות,
חדוות ההורות
  • rating: 2.9 based on 182 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports