איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - הורות - חינוך ילדים - איך לעשות יום הולדת מקורי לילדים בקיץ?

איך לעשות יום הולדת מקורי לילדים בקיץ?


1. עדיף לחגוג בשעות אחה"צ או הערב- בקיץ שעות הבוקר והצהריים הן לא רק השעות בהן מרבית הילדים והנוער מתעוררים, אלא גם השעות הכי חמות של היום. מומלץ לא לקיים את היום הולדת בשעות הללו שכן תקבלו ילדים מותשים מהחום, עצבניים וחסרי סבלנות שסביר להניח שלא יהנו במיוחד אפילו אם הבאתם אטרקציה מיוחדת במינה. עדיף להזיז את היום הולדת לשעות אחה"צ 5 וצפונה וכך להבטיח גם שעות פחות חמות וגם ילדים עירניים יותר. אם בכל זאת החלטתם לחגוג בשעות החמות, לכו על חגיגה במקום סגור שיש בו מיזוג.

2. החלטתם לעשות את היום הולדת בבריכה? מומלץ לעשות יום הולדת כזו רק לילדים גדולים בגילאי 12 ומעלה שיודעים לשחות היטב. שנית עדיף לעשות את היום הולדת בבריכה סגורה שיש לה מתחם מוגדר ולהתעקש שיהיו בשעת החגיגה לפחות 2 מצילים או אפילו יותר למען ביטחונם של הילדים המתרחצים. שלישית- בקשו כי את כל הפעילויות של ניקיון הבריכה ושאיבת המים יעשו לפני תחילת היום הולדת וכניסת הילדים למים ובתום החגיגה. כך תוכלו להיות בטוחים שאף ילד לא יפגע ממשאבה כלשהי בבריכה.

3. אם החלטתם ללכת על מקום סגור, חפשו אטרקציה מיוחדת ולא סתם עוד משחקיה. בגילאי הגדולים יותר של 8 ויותר, הילדים יתפסו יום הולדת במשחקיה כתינוקית ומשעממת. מה האלטרטיבה? למשל ביקור במוזיאונים שונים שמוקדשים לילדים דוגמת מוזיאון הילדים הישראלי בחולון. מוזיאון זה מציע ממש את האופציה לחגוג בצורות שונות יום הולדת בשעריו עם סגירה של אחד ממסלולי הפעילות שלו לכל הילדים המשתתפים ביום ההולדת. המסלולים הם לפי גילאים וכך מובטח כי הפעילות תהיה באמת מותאמת לגיל הילדים ולא תינוקית מדי או מסובכת מדי ביחס לגילם. מה שיפה בימי ההולדת במוזיאונים, הוא שהאחריות לבדר את הילדים יורדת מכתפיכם שכן לרוב מדריך צמוד מלווה את הילדים בפעילות.

4. ילדים אוהבים ממתקים ואוהבים מזכרות. גם אם סגרתם על יום הולדת במקום סגור, אל תשכחו את הממתקים ואת ההפתעה בסוף כדי להשלים את חווית היום הולדת בצורה טובה ובכדי שלא לפגוע במעמדו החברתי של הילד שנמדד לפי מה שהילדים האחרים עשו באירוע שלהם. כך למשל, ניתן לקיים פיקניק יום הולדת בטרם הכניסה לפעילות, בזמן שקבוצה אחת בפעילות והשנייה במנוחה או לאחר תופ הפעילות ע"י כל הילדים. מקורות

לחגוג בצורות שונות יום הולדת


מאת: מגי


תגיות: רעיונות ליום הולדת, יום הולדת לילדים, ימי הולדת לילדים, ,

מדריכים קשורים:

איך מוצאים נסח טאבו באינטרנט ?
איך מחשבים חודשי הריון
איך לספור קלוריות ?
איך בודקים שוכרים לפני השכרת דירה
איך מתקשרים לארה"ב ?
איך לשים טמפון
איך מגיעים לבית חולים 10
איך להתקין עברית בסמארטפון אנדרואיד?
איך לגרום לגבר לרצות אותך
איך להעביר שירים מהמחשב לאייפון
איך לעשות יום הולדת מקורי לילדים בקיץ?
  • rating: 2.6 based on 249 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports