איך
שלח מאמר   |   עמוד ראשי   |   מידע עסקי  
..עוד טיפים לדיאטה פיננסים ועסקים אינטרנט בעלי חיים קריירה תחבורה בריאות אלקטרוניקה יחסים אוכל ושתיה לימודים
     << קטגוריות נוספות
ראשי - בריאות - בריאות גברים - איך ומתי מומלץ ליטול סיאליס ?

איך ומתי מומלץ ליטול סיאליס ?


לגברים בריאים אין בעיה לקחת את הסיאליס. למרות שלסיאליס טווח השפעה ארוך, מומלץ לא לקלחת את הגלולה "לחינם", אל נשכח כי זמן ההשפעה מרגע נטילת התרופה הוא קצר וזה יתרון, תוך 20 דקות התרופה תשפיע. ישנם גברים אשר הויאגרה לא תפעל עליהם, זה לא אומר שגם הסיאליס לא תפעל, כל אחת מן התרופות עלולה להשפיע באופן זה או אחר על כל אחד מן המטופלים. התרופה לא ממכרת ולא גורמת לנזקים, אך מומלץ להיבדק בדיקות כלליות לפני נטילת התרופה. יש לקחת בחשבון כי מאחר וטווח השפעת הסיאליס הוא ארוך, כך גם משך תופעות הלוואי ארוך יותר. הסיאליס ללא ספק מחזירה לגברים רבים את שמחת החיים, מעניקה להם איכות חיים, ביטחון עצמי והנאה מחיי מין מספקים.


כשנוטלים סיאליס אין צורך להציץ בשעון

 

אין ספק כי הויאגרה היא התרופה אשר חוללה מהפכה ושינתה את ההיסטוריה בעולמם של הגברים. גברים רבים אשר סבלו בעבר מבעיות אין אונות דיווחו כי בזכות הויאגרה חזרה אליהם שמחת החיים, הם חזרו לתפקד בחיי המין באופן תקין, בטחונם העצמי חזר אליהם ונעלמו התסכולים. אך אין ספק כי למרות כל היתרונות של הויאגרה ישנם גם חסרונות.


בעקבות "תלונות" של גברים על החסרונות הנובעים מן השימוש בויאגרה, החליטה חברת לילי להוציא גירסה משופרת לויאגרה – הסיאליס. הסיאליס הספיקה לחדור לשוק התרופות במהרה וזאת בזכות השפעתה הארוכת טווח של התרופה.

 

בשנים האחרונות חלו שינויים בתרבות הבילוי בארץ ובעולם. המין הפך להיות יותר זמין וספונטני, רב הבילויים, מסתבר, מסתכמים בצריכת מזון ואלכוהול, וכידוע, הויאגרה, אינה עונה על הצרכים של הגברים הבליינים.

 

נטילת הויאגרה מחייבת את הגבר לתכנן את צעדיו ולדעת בדיוק מתי מתחיל ומתי נגמר האקט המיני, הויאגרה תתחיל לפעול כ – 30-60 דקות לאחר נטילתה וטווח ההשפעה שלה ימשך בין שעתיים לארבע שעות. בנוסף, נוטל התרופה אינו יכול לצרוך מזון לפני או בסמוך לנטילת הויאגרה, מאחר והמזון יגרום לספיגה איטית של התרופה ויפגום באפקט התרופה.

 

הסיאליס, לעומת זאת, מאפשרת לגבר ליטול את התרופה מבלי לדאוג לתזונה שהוא צורך, הוא יכול לאכול ארוחה מלאה ולשתות אלכוהול, והכי חשוב שהוא יכול להתעלם מהשעון. הסיאליס תתחיל לפעול כ – 20 דקות לאחר נטילתה כאשר והשפעתה תימשך  בין 24-36 שעות. היתרון הגדול ביותר של הסיאליס הוא כי היא מאפשרת לגבר להתגמש בזמנים ולהיות ספונטני, כאשר כל משך השפעת התרופה, יוכל הגבר לבחור לעצמו את הזמן המתאים לקיום יחסי מין, ובכל פעם שייווצר גירוי מיני, פיזי או מנטאלי, במשך זמן השפעת התרופה, רק אז תיגרם זקפה, קשה ויציבה, שתאפשר לו משגל מהנה ומתמשך. מה עוד, שהגבר יכול להרשות לעצמו, לקיים יחסי מין מספר פעמים במשך שעות ההשפעה של התרופה, ללא הגבלה. התרופות פועלות על אותו מנגנון ונחשבות לתרופות ממשפחת התרופות המעכבות או חוסמות את האנזים PDE5 אשר עוצר את הזקפה.

 

 

תופעות לוואי

הסיאליס מכילה חומר פעיל המעכב וחוסם את האנזים PDE5, מאחר ופעולה זו משפיעה גם על איברים אחרים בגוף יתכן ויופיעו תופעות לוואי כגון כאבי גב, כאבי שרירים, הסמקה והפרעות במערכת העיכול. תופעות הלוואי עשויות להתמתן ולהיחלש ככל שנוטלים את התרופה. יתכן והתופעות יופיעו בפעמים שנוטלים את התרופה הראשונות ולאחר מכן יעלמו בהדרגה.

 

מהו המינון המומלץ?

 

טווח הפעילות של התרופה הינו בין 24-36 שעות ועל כן מומלץ ליטול את התרופה אחת ליומיים (כל 48 שעות).

 

למי אסור לקחת סיאליס?

 

הסיאליס פועלת באמצעות הרחבת כלי הדם ועל כן מי שסובל מהבעיות או המחלות הבאות עדיף שיתייעץ עם הרופא בטרם נטילת התרופה.

-         למי שסובל מלחץ דם עורקי גבוה או נמוך, או שנוטל תרופות להורדת לחץ דם.

-         למי שעבר אירוע לבבי או מוחי מומלץ להמתין כחצי שנה עד לנטילת התרופה ולהתייעץ עם הרופא.

-         למי שמטופל בתרופות ממשפחת הניטרוגליצרינים.

  
מקורות

myCialis.co.il
myViagra.co.il
myLevitra.co.il


מאת: רועי


תגיות: סיאליס, ויאגרה, לויטרה,

מדריכים קשורים:

איך לקנות ויאגרה או סיאליס ללא מרשם
איך להוציא מרשם לויאגרה או לסיאליס
איך ומה על כדורי זקפה
איך לטפל באין אונות ומה הפתרונות הקיימים
איך לפתור בעיות תפקוד המיני
איך לרפא את תופעת האימפוטנציה
איך לזהות ולפתור בעיות בתפקוד המיני
איך ויאגרה או סיאליס עובדות ?
איך להשיג זקפה באמצעים טבעיים
איך אפשר לקבל ויאגרה לנשים ?
איך ומתי מומלץ ליטול סיאליס ?
  • rating: 2.9 based on 524 votes.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

:דרגו :שתפו

אוכל ושתיה
אומנות
אופנה וסגנון
אינטרנט
אתרים ומקומות
בית וגן
בעלי חיים
בריאות
דיאטה ותזונה
הורות
הריון ולידה
חופשות וטיולים
חוק ומשפט
חשמל ואלקטרוניקה
חתונות ומסיבות
יופי ואסתטיקה
יחסים
לימודים
מוזיקה וכלי נגינה
מחשבים
משחקים ותחביבים
ספורט וכושר
פיננסים ועסקים
פרסום ושיווק
צבא ומשטרה
קריירה
רוחניות
שונות
תחבורה

© 2011 AskHow.co.il      תקנון      מדריכים      AskHow      הצעות למדריכים      למה לפרסם מאמר באתר?      מדריכי וידאו      טאבוצ'ק      Company Reports